- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Montážna technika
- Ručné náradie
- Ostatné náradie
- SKÚŠAČKA NAPÄTIA WH-SFE/110-250 WIHA
SKÚŠAČKA NAPÄTIA WH-SFE/110-250 WIHA
- Kompletné špecifikácie
SKÚŠAČKA NAPÄTIA WH-SFE/110-250 WIHASkladom14,61 EUR11,88 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Rozsah napätia AC: 110 V ... 250 V ; Rozsah prevádzkovej frekvencie: 50 Hz ... 500 Hz ; Šírka koncovky: 3 mm ; Dĺžka hrotu: 59 mm ;
| Rozsah napätia AC: | 110 V ... 250 V |
| Rozsah prevádzkovej frekvencie: | 50 Hz ... 500 Hz |
| Šírka koncovky: | 3 mm |
| Dĺžka hrotu: | 59 mm |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Hmotnosť: | 0.024 kg |
| Rozmery: | Ø 18 x 140 mm |
| Výrobca / Značka: | WIHA |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




