- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Montážna technika
- Inštalačný materiál
- Hmoždinky
- SLEEVE AND EXPANSION ANCHORS KM-M10X80*P4
SLEEVE AND EXPANSION ANCHORS KM-M10X80*P4
- Kompletné špecifikácie
SLEEVE AND EXPANSION ANCHORS KM-M10X80*P4Skladom0,64 EUR0,52 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
V balení: 4 ks. Cena za balenie ; Skrutka: M10 x 80 mm ; Priemer vŕtania: 14 mm ; Screw threading length: 36 mm ; Sleeve diameter: 13.5 mm ; Sleeve length: 53 mm ; Použitie: Betón, Plná keramická tehla ;
| V balení: | 4 ks. Cena za balenie |
| Skrutka: | M10 x 80 mm |
| Priemer vŕtania: | 14 mm |
| Screw threading length: | 36 mm |
| Sleeve diameter: | 13.5 mm |
| Sleeve length: | 53 mm |
| Materiál: | Pozinkovaná oceľ |
| Použitie: | Betón, Plná keramická tehla |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




