- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Elektroinštalačný materiál
- Nízkonapäťové zásuvky
- SLOT NABÍJANIA DC2USB.01/11-SIMON54 Premium USB 5 V DC / 2.1 A
SLOT NABÍJANIA DC2USB.01/11-SIMON54 Premium USB 5 V DC / 2.1 A
- Kompletné špecifikácie
SLOT NABÍJANIA DC2USB.01/11-SIMON54 Premium USB 5 V DC / 2.1 ASkladom26,00 EUR21,14 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Menovité napätie: 127 ... 230 V AC, 50 / 60 Hz ; Napájanie USB: 5 V DC / 2.1 A ; Káblové svorky: skrutkové svorky ; Typ zásuvky: 2 ks. USB-A ; Farba: Biela (RAL 9003) ;
| Menovité napätie: | 127 ... 230 V AC, 50 / 60 Hz |
| Napájanie USB: | 5 V DC / 2.1 A |
| Káblové svorky: | skrutkové svorky |
| Typ zásuvky: | 2 ks. USB-A |
| Použitie: | Pod omietkové, Produktový rad Simon 54, for Nature, Premium frames |
| Zostava: | Pripevnenie s pomocou pazúrikov alebo skrutiek |
| Index of Protection: | IP20 / IP44 (using frame seal) |
| Kryt: | Bezhalogénový plast, PC |
| Farba: | Biela (RAL 9003) |
| Hmotnosť: | 0.08 kg |
| Rozmery: | |
| Výrobca / Značka: | KONTAKT Simon |
| Záruka: | 6 rokov |
Tovar zaradený v kategóriách




