- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Elektroinštalačný materiál
- Nízkonapäťové zásuvky
- SLOT NABÍJANIA LE-753112 Valena Life 2 USB PORTAMI 2.4A/5V LEGRAND
SLOT NABÍJANIA LE-753112 Valena Life 2 USB PORTAMI 2.4A/5V LEGRAND
- Kompletné špecifikácie
SLOT NABÍJANIA LE-753112 Valena Life 2 USB PORTAMI 2.4A/5V LEGRANDSkladom42,74 EUR34,75 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Montáž: Ø 60 mm (krabica pod omietku), Pripevnenie s pomocou pazúrikov alebo skrutiek 2 x 2.5 mm² ; Určenie: 2 USB portami 2.4A/5V ; Vybrané vlastnosti: Napájanie : 220 ... 240 V AC Spotreba energie < 0.1 W (režim Standby) ;
| Montáž: | Ø 60 mm (krabica pod omietku), Pripevnenie s pomocou pazúrikov alebo skrutiek 2 x 2.5 mm² |
| Materiál: | Plast |
| Farba: | Biela |
| Určenie: | 2 USB portami 2.4A/5V |
| Použitie: | Produktový rad Valena Life |
| Počet výstupov: | 2 |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| Rozmery: | 75 x 75 x 42.5 mm |
| Výrobca / Značka: | LEGRAND |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




