- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Elektroinštalačný materiál
- Nízkonapäťové zásuvky
- SLOT NABÍJANIA SANTRA/4108-19/EPN USB 5 V DC / 3.4 A Elektro-Plast
SLOT NABÍJANIA SANTRA/4108-19/EPN USB 5 V DC / 3.4 A Elektro-Plast
- Kompletné špecifikácie
SLOT NABÍJANIA SANTRA/4108-19/EPN USB 5 V DC / 3.4 A Elektro-PlastSkladom34,63 EUR28,16 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Menovité napätie: 250 V AC / 50 Hz ; Napájanie USB: 5 V DC / 3.4 A (celkom) ; Káblové svorky: skrutkové svorky ; Typ zásuvky: 2 ks. USB-A, 1 ks. USB-C ; Farba: Čierny ;
| Menovité napätie: | 250 V AC / 50 Hz |
| Napájanie USB: | 5 V DC / 3.4 A (celkom) |
| Káblové svorky: | skrutkové svorky |
| Typ zásuvky: | |
| Použitie: | Pod omietkové, Produktový rad Santra |
| Zostava: | Pripevnenie s pomocou pazúrikov alebo skrutiek |
| Vybrané vlastnosti: | Účinnosť : 85 % |
| Index of Protection: | IP20 |
| Kryt: | Umelá hmota (ABS) |
| Farba: | Čierny |
| Hmotnosť: | 0.084 kg |
| Rozmery: | 71 x 71 x 43 mm |
| Výrobca / Značka: | Elektro-Plast Nasielsk |
| Záruka: | 7 rokov |
Tovar zaradený v kategóriách




