- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Elektroinštalačný materiál
- Spájkovacie vybavenie
- SPÁJKOVACÍ DRÔT CYN-1.20/100 Cynel Unipress
SPÁJKOVACÍ DRÔT CYN-1.20/100 Cynel Unipress
- Kompletné špecifikácie
SPÁJKOVACÍ DRÔT CYN-1.20/100 Cynel UnipressSkladom11,91 EUR9,68 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Balenie: Cievka ; Priemer: 1.2 mm ; Zloženie zliatiny: 59.5 ... 60.5 % Sn 38.8 ... 40.5 % Pb ; Tavivo: SW26 ; Obsah taviva v spojive: 2.5 % ; Hmotnosť: 100 g ;
| Balenie: | Cievka |
| Priemer: | 1.2 mm |
| Zloženie zliatiny: | 59.5 ... 60.5 % Sn 38.8 ... 40.5 % Pb < 0.7 % iné |
| Teplota topenia: | 183 / 190 °C (solidus/liquidus) |
| Hustota: | 8.50 g/cm3 |
| Elektrický odpor: | 0.153 μΩ·m |
| Tepelná vodivosť: | 49 W/(m·K) |
| Odporúčaná teplota hrotu pri spájkovaní: | 340 °C ... 420 °C |
| Tavivo: | SW26 |
| Obsah taviva v spojive: | 2.5 % ± 0.2 % |
| Rozpustnosť taviva: | Organické rozpúšťadlá (napr. izopropanol) |
| Hmotnosť: | 100 g |
| Výrobca / Značka: | Cynel Unipress |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




