- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Elektroinštalačný materiál
- Spájkovacie vybavenie
- SPÁJKOVACIA KALAFUNA COLOPHONY/40 40 ml AG TERMOPASTY
SPÁJKOVACIA KALAFUNA COLOPHONY/40 40 ml AG TERMOPASTY
- Kompletné špecifikácie
SPÁJKOVACIA KALAFUNA COLOPHONY/40 40 ml AG TERMOPASTYSkladom1,51 EUR1,23 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Balenie: Škatuľa 40 ml ; Označenie taviva v súlade s normou ISO 9454-1: 1131 ; Skupenstvo taviva: Pevné ; Hmotnosť: 56 g ;
| Balenie: | Škatuľa 40 ml |
| Označenie taviva v súlade s normou ISO 9454-1: | 1131 |
| Skupenstvo taviva: | Pevné |
| Farba: | Jantárová |
| Teplota topenia: | > 78 °C |
| Rozpustnosť taviva: | Organické rozpúšťadlá (napr. izopropanol) |
| Hmotnosť: | 56 g |
| Výrobca / Značka: | AG TERMOPASTY |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




