- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Elektroinštalačný materiál
- Spájkovacie vybavenie
- SPÁJKOVACIA KALAFUNA KAL-45 Cynel Unipress
SPÁJKOVACIA KALAFUNA KAL-45 Cynel Unipress
- Kompletné špecifikácie
SPÁJKOVACIA KALAFUNA KAL-45 Cynel UnipressSkladom1,87 EUR1,52 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Balenie: Škatuľa ; Označenie taviva v súlade s normou ISO 9454-1: 1.1.3 B ; Skupenstvo taviva: Pevné ; Hustota: 1.030 ... 1.035 g/cm3; Hmotnosť: 45 g ;
| Balenie: | Škatuľa |
| Označenie taviva v súlade s normou ISO 9454-1: | 1.1.3 B |
| Skupenstvo taviva: | Pevné |
| Farba: | Jantárová |
| Teplota topenia: | > 70 °C |
| Hustota: | 1.030 ... 1.035 g/cm3 @ 20 °C |
| Rozpustnosť taviva: | Organické rozpúšťadlá (napr. izopropanol) |
| Hmotnosť: | 45 g |
| Výrobca / Značka: | Cynel Unipress |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




