- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Elektroinštalačný materiál
- Spájkovacie vybavenie
- SPÁJKOVACIA PASTA AGT-037 AG TERMOPASTY
SPÁJKOVACIA PASTA AGT-037 AG TERMOPASTY
- Kompletné špecifikácie
SPÁJKOVACIA PASTA AGT-037 AG TERMOPASTYSkladom1,81 EUR1,47 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Balenie: Škatuľa ; Označenie taviva v súlade s normou DIN EN 29454-1: 1.1.2.C ; Skupenstvo taviva: Pasta ; Teplota vzplanutia: > 150 °C ; Prevádzková teplota: > 350 °C ; Hmotnosť: 40 g ;
| Balenie: | Škatuľa |
| Označenie taviva v súlade s normou DIN EN 29454-1: | 1.1.2.C |
| Typ taviva: | kolofóniový |
| Druh taviva: | halogén, RMA |
| Skupenstvo taviva: | Pasta |
| Farba: | Svetlohnedá |
| Teplota vzplanutia: | > 150 °C |
| Prevádzková teplota: | > 350 °C |
| Hustota: | ~ 1.1 g/cm3 @ 80 °C |
| Rozpustnosť taviva: | Nerozpúšťa sa vo vode |
| Hmotnosť: | 40 g |
| Výrobca / Značka: | AG TERMOPASTY |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




