- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Elektroinštalačný materiál
- Spájkovacie vybavenie
- SPÁJKOVACIA PASTA EASY-PRINT/AGT-028 AG TERMOPASTY
SPÁJKOVACIA PASTA EASY-PRINT/AGT-028 AG TERMOPASTY
- Kompletné špecifikácie
SPÁJKOVACIA PASTA EASY-PRINT/AGT-028 AG TERMOPASTYSkladom6,32 EUR5,14 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Balenie: Injekčná striekačka ; Type of alloy: Sn96,5Ag3Cu0,5 ; Prevádzková teplota: max. 28 °C ; Hmotnosť: 0.020 g ;
| Balenie: | Injekčná striekačka |
| Type of alloy: | Sn96,5Ag3Cu0,5 |
| Typ taviva: | kolofóniový |
| Prevádzková teplota: | max. 28 °C |
| Hustota: | 4.6 g/cm3 |
| Graining: | 25-45 µm |
| Hmotnosť: | 0.020 g |
| Výrobca / Značka: | AG TERMOPASTY |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




