- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Elektroinštalačný materiál
- Spájkovacie vybavenie
- SPÁJKOVACIA SÚPRAVA LUT-0015 KEMOT
SPÁJKOVACIA SÚPRAVA LUT-0015 KEMOT
- Kompletné špecifikácie
SPÁJKOVACIA SÚPRAVA LUT-0015 KEMOTSkladom16,17 EUR13,15 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Súprava LUT-0015 obsahuje: odporovú spájkovačku 30 W, náhradný hrot, podstavec pod spájkovačku, cín, odsávaciu pumpu s náhradnou koncovkou;
| Menovitý výkon: | 30 W |
| Napájacie napätie: | 220 ... 240 V AC |
| Dĺžka kábla: | 1.2 m |
| Rozmery: | Ø 31 x 211 mm |
| Hmotnosť: | 0.17 kg |
Odsávacia pumpa:
| Rozmery: | Ø 20 x 193 mm |
| Hmotnosť: | 0.06 kg |
Cín:
| Balenie: | Fľaštička |
| Priemer: | 1.0 mm |
| Zloženie zliatiny: | 99.3 % Sn 0.7 % Cu |
| Tavivo: | ![]() |
| Hmotnosť: | 10 g |
Všeobecné informácie:
| Výrobca / Značka: | KEMOT |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





