- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Montážna technika
- Inštalačný materiál
- Špirálové trubky
- SPIRÁLNA HADICA GUS-32G/30
SPIRÁLNA HADICA GUS-32G/30
- Kompletné špecifikácie
SPIRÁLNA HADICA GUS-32G/30Skladom108,59 EUR88,28 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
V balení: 30 m, Cena za 1m v prípade kúpy celého kotúča ; Vonkajší priemer: Ø 38 mm ; Priemer vnútra: Ø 32 mm ; Mechanická odolnosť: 350 N / 5 cm ;
| V balení: | 30 m, Cena za 1m v prípade kúpy celého kotúča |
| Vonkajší priemer: | Ø 38 mm |
| Priemer vnútra: | Ø 32 mm |
| Materiál: | Samozhasnuteľný plast PVC |
| Mechanická odolnosť: | 350 N / 5 cm |
| Trieda mechanickej odolnosti: | IK07 |
| Farba: | Šedý RAL7035 |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




