- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Montážna technika
- Inštalačný materiál
- Rýchlospojky
- STÁČACÍ KONEKTOR ZSE1-1.0/6.0-R
STÁČACÍ KONEKTOR ZSE1-1.0/6.0-R
- Kompletné špecifikácie
STÁČACÍ KONEKTOR ZSE1-1.0/6.0-RSkladom0,38 EUR0,31 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Materiál: Plast ; Kábel: 1.0 mm² ... 6.0 mm² ;
| Použitie: | Drôtové káble |
| Materiál: | Plast |
| Kábel: | 1.0 mm² ... 6.0 mm² |
| Menovité napätie: | 400 V |
| Menovitý prúd: | 41 A |
| Farba: | Červená |
| Rozmery: | 27 x 19 x 12 mm |
| Výrobca / Značka: | SIMET |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




