- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Elektroinštalačný materiál
- Vypínače
- STMIEVAČ SANTRA/4107-10/EPN 250 W Elektro-Plast
STMIEVAČ SANTRA/4107-10/EPN 250 W Elektro-Plast
- Kompletné špecifikácie
STMIEVAČ SANTRA/4107-10/EPN 250 W Elektro-PlastSkladom37,19 EUR30,24 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Druh zariadenia: Stmievač ; Menovitý výkon: 10 W ... 250 W - pre žiarovky - 230 V, 0 W ... 100 W - pre LED lampy s možnosťou stmievania ; Typy konektorov: skrutkové svorky ; Vybrané vlastnosti: Ochrana proti skratu, Ochrana proti preťaženiu ; Farba: Biela ;
| Druh zariadenia: | Stmievač |
| Menovité napätie: | 230 V AC |
| Menovitý výkon: | |
| Typy konektorov: | skrutkové svorky |
| Použitie: | Pod omietkové, Produktový rad Santra |
| Zostava: | Pripevnenie s pomocou pazúrikov alebo skrutiek |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Index of Protection: | IP20 |
| Kryt: | Umelá hmota (ABS) |
| Farba: | Biela |
| Hmotnosť: | 0.092 kg |
| Rozmery: | 70 x 70 x 51 mm |
| Výrobca / Značka: | Elektro-Plast Nasielsk |
| Záruka: | 7 rokov |
Tovar zaradený v kategóriách




