- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Montážna technika
- Inštalačný materiál
- Pásky na káble
- STRAP HOLDER UP-22C/UV*P50 50 KS.
STRAP HOLDER UP-22C/UV*P50 50 KS.
- Kompletné špecifikácie
STRAP HOLDER UP-22C/UV*P50 50 KS.Skladom2,60 EUR2,11 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
V balení: 50 ks. Cena za balenie ; Dĺžka: 102 mm ; Šírka: 14 mm ; Materiál: Plast ; Farba: Čierny ;
| V balení: | 50 ks. Cena za balenie |
| Dĺžka: | 102 mm |
| Šírka: | 14 mm |
| Strap length: | 60 mm |
| Strap width: | 9 mm |
| Priemer zväzku: | 9 ... 22 mm |
| Materiál: | Plast |
| Farba: | Čierny |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




