SÚPRAVA NA OPRAVU POŠKODENÝCH HADÍC WAGO-REPAIR-2773-2401 Elektro-Plast
- Kompletné špecifikácie

SÚPRAVA NA OPRAVU POŠKODENÝCH HADÍC WAGO-REPAIR-2773-2401 Elektro-Plast
Skladom
9,69 EUR
7,87 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Súprava na opravu poškodených káblov s inštalačným príslušenstvom WAGO; Sada obsahuje šesť kusov rýchlospojok WAGO-2773-2401, tri jednožilové vodiče s priemerom 4 mm² a dĺžkou 4 cm a teplom zmrštiteľnú lepiacu trubičku s priemerom 17 mm a dĺžkou 16 cm.;
Použitie: Prierez kábla : 1, 1.5, 2.5, 4 mm² ;
V sade:
| Spojovací blok: | 6 ks. - WAGO-2773-2401 |
| Kábel: | 3 ks. - Cu Drôt |
| Teplom zmrštiteľná hadička: | 1 ks. |
Spojovací blok:
| Typ konektora: | 2 x pružinová spona |
| Prierez kábla: | 0.75 ... 4 mm² - Drôt, 1.5 ... 4 mm² - Linka |
| Menovité napätie: | 450 V |
| Menovitý prúd: | 32 A |
Kábel:
| Vodič: | Cu Drôt |
| Prierez kábla: | 4 mm² |
| Dĺžka: | 42 mm |
| Farba: | Čierny |
Teplom zmrštiteľná hadička:
| Priemer rúry: | Ø 17 mm |
| Dĺžka: | 160 mm |
| Miera zmrštenia: | 17:3 |
| Farba: | Čierny |
Všeobecné informácie:
| Použitie: | Ploché a okrúhle káble 2- a 3-žilové káble Prierez kábla : 1, 1.5, 2.5, 4 mm² Drôt / Linka Medené drôty |
| Výrobca / Značka: | Elektro-Plast Nasielsk |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách