- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Elektroinštalačný materiál
- Hermetizácia spojov
- Priechodzie spojky Gelbox
- SÚPRAVA PRIECHODNÝCH SPOJOK GELBOX SOLARCOVER-6 IP68 RayTech
SÚPRAVA PRIECHODNÝCH SPOJOK GELBOX SOLARCOVER-6 IP68 RayTech
- Kompletné špecifikácie
SÚPRAVA PRIECHODNÝCH SPOJOK GELBOX SOLARCOVER-6 IP68 RayTechSkladom17,73 EUR14,42 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Výrobok je ideálny na ochranu káblových spojov v solárnych a fotovoltaických systémoch v rôznych ročných obdobiach, kedy sú vystavené teplotným výkyvom a premenlivým poveternostným podmienkam; Index of Protection: IP68 ; Vnútorné rozmery: 184 x 25 x 35 mm ;
| Index of Protection: | IP68 |
| Hmotnosť: | 0.136 kg |
| Prierez kábla: | 4 ... 10 mm² |
| Priemer kábla: | Ø 5 ... 9 mm |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Inštalačná teplota: | -40 °C ... 50 °C |
| Vnútorné rozmery: | 184 x 25 x 35 mm |
| Vonkajšie rozmery: | 220 x 52 x 32 mm |
| Výrobca / Značka: | RayTech |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




