- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Elektroinštalačný materiál
- Spájkovacie vybavenie
- SÚPRAVA RÝCHLOSPOJOK S CÍNOM A ZMRŠŤOVACOU BUŽÍRKOU ZS-0856
SÚPRAVA RÝCHLOSPOJOK S CÍNOM A ZMRŠŤOVACOU BUŽÍRKOU ZS-0856
- Kompletné špecifikácie
SÚPRAVA RÝCHLOSPOJOK S CÍNOM A ZMRŠŤOVACOU BUŽÍRKOU ZS-0856Skladom14,25 EUR11,58 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Zmršťovacia rýchlospojka s cínom je nenahraditeľná v situáciách, kedy je potrebné rýchle a pevne spojiť alebo opraviť káble; Rozsah prierezu káblov: 0.25 ... 0.35 mm², 0.5 ... 1.5 mm², 1.5 ... 2.5 mm², 4.0 ... 6.0 mm² ; Teplota zmrštenia a tavenia cínu: > 150 °C ; Izolácia: Polyolefín ; Maximálne napätie: 600 V ;
| Počet ks. v balení: | |
| Rozsah prierezu káblov: | |
| Dĺžka: | |
| Miera zmrštenia: | 2:1 |
| Teplota zmrštenia a tavenia cínu: | > 150 °C |
| Izolácia: | Polyolefín |
| Maximálne napätie: | 600 V |
Teplom zmrštiteľná hadička:
| Počet ks. v balení: | 50 ks. - čierna |
| Dĺžka: | 20 mm |
| Miera zmrštenia: | 2:1 |
| Priemer pred zmrštením : | 3.2 mm |
| Priemer po zmrštení : | 1.6 mm |
Všeobecné informácie:
| Prevádzková teplota: | -55 °C ... 125 °C |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





