- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Montážna technika
- Svetlá
- SVETLO LT-26 ENERGIZER
SVETLO LT-26 ENERGIZER
- Kompletné špecifikácie
SVETLO LT-26 ENERGIZERSkladom15,76 EUR12,81 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Zdroj svetla: 1 ks. LED ; Svetelný tok: 300 lm (high) 30 lm (low) ; Napájanie z batérie: Alkalické batérie : 2 ks. AA ; Vybrané vlastnosti: Doba zálohy : 5 h (high), 30 h (low), Ľahká a odolná konštrukcia, Hlavica s diódou otočná vo vertikále o (175°), Odolný na pád z výšky až 7 m, Nerozbitná šošovka, Index of Protection : IPX4, magnetický podstavec, 2 svetelné režimy , Plynulá regulácia intenzity svetla ;
| Zdroj svetla: | 1 ks. LED |
| Svetelný tok: | |
| Dosah: | ~ 30 m |
| Napájanie z batérie: | Alkalické batérie : 2 ks. AA (súčasť balenia) |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Materiál: | Guma / Plast |
| Farba: | Čierny / Šedý |
| Hmotnosť: | 0.2 kg |
| Rozmery: | 179 x 46 x 44 mm |
| Výrobca / Značka: | ENERGIZER |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





