- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Elektroinštalačný materiál
- Osvetlenie
- Nástenné a stropné svietidlá
- SVIETIDLO NA SCHODISKO POD OMIETKU AD-OS-6164L4/W LED ADVITI
SVIETIDLO NA SCHODISKO POD OMIETKU AD-OS-6164L4/W LED ADVITI
- Kompletné špecifikácie
SVIETIDLO NA SCHODISKO POD OMIETKU AD-OS-6164L4/W LED ADVITISkladom8,15 EUR6,63 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Svetelný tok: 950 lm ; Farba svetla: Neutrálna biela, 4000 K ; Súmrakové čidlo; Napájanie: 12 V DC ; Aktívny výkon: 1.5 W ; Farba: Biela ; Index of Protection: IP20 ;
| Svetelný tok: | 950 lm |
| Farba svetla: | Neutrálna biela, 4000 K |
| Súmrakové čidlo: | ![]() |
| Napájanie: | 12 V DC |
| Aktívny výkon: | 1.5 W |
| Energetická trieda: | ![]() |
| CRI: | 80 - 89 |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Kryt: | Svietidlo na schodisko pod omietku - Kov, Akrylové sklo (plexisklo) |
| Farba: | Biela |
| Index of Protection: | IP20 |
| Prevádzková teplota: | -30 °C ... 45 °C |
| Hmotnosť: | 0.04 kg |
| Rozmery: | 75 x 75 x 33 mm |
| Výrobca / Značka: | ORNO / ADVITI |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





