- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Montážna technika
- Rozvodné skrine
- Podomietková krabica
- SYSTÉMOVÁ KRABICA DO DOMOV Z DREVA P-DD60 SIMET
SYSTÉMOVÁ KRABICA DO DOMOV Z DREVA P-DD60 SIMET
- Kompletné špecifikácie
SYSTÉMOVÁ KRABICA DO DOMOV Z DREVA P-DD60 SIMETSkladom4,78 EUR3,89 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Špecializovaná inštalačná krabica do dutých stien; Index of Protection: IP30 ; Vybrané vlastnosti: sériová, na prázdne steny ; Materiál prevedenia: bezhalogénový a nehorľavý ; Farba: Modrý ; Vzdialenosti montážnych otvorov: 60 mm ; Rozmery: 73 x 73 x 59 mm ;
| Počet sekcií: | 1 |
| Index of Protection: | IP30 |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Materiál prevedenia: | bezhalogénový a nehorľavý |
| Farba: | Modrý |
| Hmotnosť: | 0.042 kg |
| Vzdialenosti montážnych otvorov: | 60 mm |
| Rozmery: | 73 x 73 x 59 mm |
| Výrobca / Značka: | SIMET |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




