- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Montážna technika
- Montážne skrinky
- Na vnútorné použitie
- TELEKOMUNIKAČNÁ PODOMIETKOVÁ KRABICA MSF-MULTI-1X12/PT/W/EPN
TELEKOMUNIKAČNÁ PODOMIETKOVÁ KRABICA MSF-MULTI-1X12/PT/W/EPN
- Kompletné špecifikácie
TELEKOMUNIKAČNÁ PODOMIETKOVÁ KRABICA MSF-MULTI-1X12/PT/W/EPNSkladom71,62 EUR58,23 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Určenie: R-TV SAT ; Farba: Biela ; Vybrané vlastnosti: Possibility of mounting TH-35 chassis, Miesto pre konektory : 1x Elektrická zásuvka CEE 7/5 ; Vonkajšie rozmery: 358 x 330 x 94 mm ; Výrobca / Značka: Elektro-Plast ;
| Určenie: | R-TV SAT |
| Materiál prevedenia: | Plast + Oceľ |
| Farba: | Biela |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Hmotnosť: | 2.11 kg |
| Vnútorné rozmery: | 230 x 240 x 75 mm |
| Vonkajšie rozmery: | 358 x 330 x 94 mm |
| Rozmery otvorov pre zavedenie káblov: | ![]() |
| Index of Protection: | IP40 |
| Výrobca / Značka: | Elektro-Plast Nasielsk |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






