- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Montážna technika
- Stožiare
- Viac prvkové stožiare
- TELETECHNICAL POLE STT-60-70/4M 4.01 m
TELETECHNICAL POLE STT-60-70/4M 4.01 m
- Kompletné špecifikácie
TELETECHNICAL POLE STT-60-70/4M 4.01 mSkladom239,55 EUR194,76 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Výška stožiaru: 4.01 m ; Počet segmentov: 3 ; Materiál: Oceľ - Pozinkované žiarom ; Nosnosť: 10 kg ; Load surface exposed to wind: max. 0.3 m² ; Cross-section of the pole: Square ; Prepravná výška: 1.5 m ;
| Výška stožiaru: | 4.01 m ± 20 mm |
| Počet segmentov: | 3 |
| Materiál: | Oceľ - Pozinkované žiarom |
| Hrúbka steny: | 2 mm |
| Nosnosť: | 10 kg |
| Load surface exposed to wind: | max. 0.3 m² |
| Cross-section of the pole: | Square : 70 x 70 mm 65 x 65 mm 60 x 60 mm |
| Rozmery základne: | 250 x 250 mm |
| Prepravná výška: | 1.5 m |
| Hmotnosť: | 21.1 kg |
| Záruka: | 2 roky |
| Výrobca / Značka: | DELTA |
Tovar zaradený v kategóriách




