- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Montážna technika
- Montážne skrinky
- Na vnútorné použitie
- TELETECHNICKÝ KRYT ABOX-L2 248 x 198 x 96 mm ATTE
TELETECHNICKÝ KRYT ABOX-L2 248 x 198 x 96 mm ATTE
- Kompletné špecifikácie
TELETECHNICKÝ KRYT ABOX-L2 248 x 198 x 96 mm ATTESkladom59,76 EUR48,59 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Materiál prevedenia: Umelá hmota (ABS) ; Farba: Šedý RAL7035 ; Vybrané vlastnosti: Index of Protection : IP56 ; Vonkajšie rozmery krytu: 248 x 198 x 96 mm ; Vnútorné rozmery: 240 x 190 x 90 mm ;
| Materiál prevedenia: | Umelá hmota (ABS) |
| Farba: | Šedý RAL7035 |
| Upevňovacia doska: | 177 x 224 mm - Pozinkovaná oceľ |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Hmotnosť: | 0.81 kg |
| Vonkajšie rozmery krytu: | 248 x 198 x 96 mm |
| Vnútorné rozmery: | 240 x 190 x 90 mm |
| Výrobca / Značka: | ATTE |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




