- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Montážna technika
- Montážne skrinky
- Na vnútorné použitie
- TELETECHNICKÝ KRYT ABOX-R5U0 ATTE
TELETECHNICKÝ KRYT ABOX-R5U0 ATTE
- Kompletné špecifikácie
TELETECHNICKÝ KRYT ABOX-R5U0 ATTESkladom116,60 EUR94,79 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Materiál prevedenia: Oceľ - práškovo lakovaná Hliník - práškovo lakovaný (veko) ; Vonkajšie rozmery krytu: 440 x 220 x 200 mm - RACK 19", 5U ; Vnútorné rozmery: 435 x 180 x 180 mm ;
| Materiál prevedenia: | |
| Hrúbka dosky: | |
| Farba: | Žula |
| Ochrana proti sabotáži: | ![]() |
| Zamykanie na kľúč: | ![]() |
| Možnosť montáže: | |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Vonkajšie rozmery krytu: | 440 x 220 x 200 mm - RACK 19", 5U |
| Vnútorné rozmery: | 435 x 180 x 180 mm |
| Hmotnosť: | 2.82 kg |
| Výrobca / Značka: | ATTE |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





