- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Montážna technika
- Montážne skrinky
- Na vnútorné použitie
- TELETECHNICKÝ KRYT ABOX-XL2 308 x 228 x 130 mm ATTE
TELETECHNICKÝ KRYT ABOX-XL2 308 x 228 x 130 mm ATTE
- Kompletné špecifikácie
TELETECHNICKÝ KRYT ABOX-XL2 308 x 228 x 130 mm ATTESkladom90,21 EUR73,34 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Materiál prevedenia: Umelá hmota (ABS) ; Farba: Šedý RAL7035 ; Vybrané vlastnosti: Miesto pre batériu : 7 Ah Index of Protection : IP56 ; Vonkajšie rozmery krytu: 308 x 228 x 130 mm ; Vnútorné rozmery: 300 x 220 x 120 mm ;
| Materiál prevedenia: | Umelá hmota (ABS) |
| Farba: | Šedý RAL7035 |
| Upevňovacia doska: | 203 x 285 mm - Pozinkovaná oceľ |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Hmotnosť: | 1.28 kg |
| Vonkajšie rozmery krytu: | 308 x 228 x 130 mm |
| Vnútorné rozmery: | 300 x 220 x 120 mm |
| Výrobca / Značka: | ATTE |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




