- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Montážna technika
- Montážne skrinky
- Hermetické
- TELETECHNICKÝ KRYT ABOX-XS1 125 x 85 x 55 mm ATTE
TELETECHNICKÝ KRYT ABOX-XS1 125 x 85 x 55 mm ATTE
- Kompletné špecifikácie
TELETECHNICKÝ KRYT ABOX-XS1 125 x 85 x 55 mm ATTESkladom15,17 EUR12,33 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Materiál prevedenia: Plast ; Farba: Šedý ; Vybrané vlastnosti: Index of Protection : IP55 ; Vonkajšie rozmery krytu: 125 x 85 x 55 mm ; Vnútorné rozmery: 120 x 80 x 45 mm ;
| Materiál prevedenia: | Plast |
| Farba: | Šedý |
| Upevňovacia doska: | Kompatibilný so základňou ADD-MNT. - Plast |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Hmotnosť: | 0.14 kg |
| Vonkajšie rozmery krytu: | 125 x 85 x 55 mm |
| Vnútorné rozmery: | 120 x 80 x 45 mm |
| Výrobca / Značka: | ATTE |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




