- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Montážna technika
- Prípravky pre čistenie, mazanie a konzerváciu
- TEPLOVODIVÁ PASTA AG-CARBON/3G CARBON 3 g AG TERMOPASTY
TEPLOVODIVÁ PASTA AG-CARBON/3G CARBON 3 g AG TERMOPASTY
- Kompletné špecifikácie
TEPLOVODIVÁ PASTA AG-CARBON/3G CARBON 3 g AG TERMOPASTYSkladom20,28 EUR16,49 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Balenie: Injekčná striekačka 3 g ; Farba: Šedý ; Prevádzková teplota: -20 °C ... 130 °C ;
| Balenie: | Injekčná striekačka 3 g |
| Tepelná vodivosť: | > 15.2 W/(m·K) |
| Tepelná impedancia: | < 0.0008 °C-in²/W |
| Vybrané vlastnosti: | Priložený aplikátor na jednoduché nanášanie pasty na povrchy |
| Farba: | Šedý |
| Prevádzková teplota: | -20 °C ... 130 °C |
| Výrobca / Značka: | AG TERMOPASTY |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




