- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Montážna technika
- Prípravky pre čistenie, mazanie a konzerváciu
- TEPLOVODIVÁ PASTA AG-SILVER/3G 3 g AG TERMOPASTY
TEPLOVODIVÁ PASTA AG-SILVER/3G 3 g AG TERMOPASTY
- Kompletné špecifikácie
TEPLOVODIVÁ PASTA AG-SILVER/3G 3 g AG TERMOPASTYSkladom6,36 EUR5,17 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Balenie: Injekčná striekačka 3 g ; Farba: Strieborný ; Prevádzková teplota: -50 °C ... 250 °C ;
| Balenie: | Injekčná striekačka 3 g |
| Tepelná vodivosť: | > 3.8 W/(m·K) |
| Tepelná impedancia: | < 0.067 °C-in²/W |
| Vybrané vlastnosti: | Priložený aplikátor na jednoduché nanášanie pasty na povrchy |
| Farba: | Strieborný |
| Prevádzková teplota: | -50 °C ... 250 °C |
| Výrobca / Značka: | AG TERMOPASTY |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




