- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Elektroinštalačný materiál
- Vypínače
- TLAČIDLO PRIAMEHO OVLÁDANIA ROLIET DZP1A.01/49-SIMON54 250 V 16 A
TLAČIDLO PRIAMEHO OVLÁDANIA ROLIET DZP1A.01/49-SIMON54 250 V 16 A
- Kompletné špecifikácie
TLAČIDLO PRIAMEHO OVLÁDANIA ROLIET DZP1A.01/49-SIMON54 250 V 16 ASkladom14,50 EUR11,79 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Druh zariadenia: Tlačidlo priameho ovládania roliet ( monostabilný ) ; Menovité napätie: 250 V AC ; Menovitý prúd: 16 A ; Typy konektorov: skrutkové svorky ; Farba: Čierna matná ;
| Druh zariadenia: | Tlačidlo priameho ovládania roliet ( monostabilný ) |
| Menovité napätie: | 250 V AC |
| Menovitý prúd: | 16 A |
| Typy konektorov: | skrutkové svorky |
| Použitie: | Pod omietkové, Produktový rad Simon 54, for Nature, Premium frames |
| Podsvietenie: | ![]() |
| Zostava: | Pripevnenie s pomocou pazúrikov alebo skrutiek |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Index of Protection: | IP20 / IP44 (using frame seal) |
| Kryt: | Bezhalogénový plast, PC |
| Farba: | Čierna matná |
| Hmotnosť: | 0.062 kg |
| Rozmery: | |
| Výrobca / Značka: | KONTAKT Simon |
| Záruka: | 6 rokov |
Tovar zaradený v kategóriách





