- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Montážna technika
- Toolboxes and Organisers
- TOOL BOX KCA30S CALIBER 30 Kistenberg
TOOL BOX KCA30S CALIBER 30 Kistenberg
- Kompletné špecifikácie
TOOL BOX KCA30S CALIBER 30 KistenbergSkladom4,59 EUR3,73 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Materiál prevedenia: Plast ; Farba: Čierny ; Vybrané vlastnosti: Nosnosť : 6 kg, Korpus so zvýšenou odolnosťou, Shelf (tray) with space for bits ; Vonkajšie rozmery: 300 x 167 x 150 mm ; Vnútorné rozmery: 245 x 105 x 75 / 110 mm (with tray / without tray) ;
| Určenie: | Tool Box |
| Materiál prevedenia: | Plast - zmes polymérov so zvýšenou odolnosťou |
| Farba: | Čierny |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Index of Protection: | ![]() |
| Hmotnosť: | 0.382 kg |
| Vonkajšie rozmery: | 300 x 167 x 150 mm |
| Vnútorné rozmery: | 245 x 105 x 75 / 110 mm (with tray / without tray) |
| Výrobca / Značka: | Kistenberg |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





