- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Montážna technika
- Toolboxes and Organisers
- TOOL BOX KMH60-S411 S BLOCK PRO 45 Kistenberg
TOOL BOX KMH60-S411 S BLOCK PRO 45 Kistenberg
- Kompletné špecifikácie
TOOL BOX KMH60-S411 S BLOCK PRO 45 KistenbergSkladom11,05 EUR8,98 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Materiál prevedenia: Plast ; Farba: Čierny ; Vybrané vlastnosti: Nosnosť : 50 kg (max), Deep tool shelf (tray), Korpus so zvýšenou odolnosťou, Možnosť spájania - interlocking system ; Index of Protection: IP55 ; Vonkajšie rozmery: 450 x 280 x 264 mm ; Vnútorné rozmery: 390 x 210 x 130 / 190 mm (with tray / without tray) ;
| Určenie: | Tool Box |
| Materiál prevedenia: | Plast - zmes polymérov so zvýšenou odolnosťou |
| Farba: | Čierny |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Index of Protection: | IP55 |
| Hmotnosť: | 2.21 kg |
| Vonkajšie rozmery: | 450 x 280 x 264 mm |
| Vnútorné rozmery: | 390 x 210 x 130 / 190 mm (with tray / without tray) |
| Výrobca / Značka: | Kistenberg |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




