- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Montážna technika
- Boxy na náradie a organizéry
- TOOLBOX KXC454030 C BLOCK PRO 45 Kistenberg
TOOLBOX KXC454030 C BLOCK PRO 45 Kistenberg
- Kompletné špecifikácie
TOOLBOX KXC454030 C BLOCK PRO 45 KistenbergSkladom34,41 EUR27,98 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Materiál prevedenia: Plast - zmes polymérov so zvýšenou odolnosťou ; Farba: Čierny ; Vybrané vlastnosti: Nosnosť : 25 kg (max), Korpus so zvýšenou odolnosťou, , Pevné tesnenie poskytuje ochranu proti prachu a politiu, Možnosť spájania - blokovací systém, Compatibility with products of the series: C BLOCK, C BLOCK BRIDGE, X BLOCK PRO, X BLOCK ALU LOG, S BLOCK 45 ; Index of Protection: IP55 ; Vonkajšie rozmery: 450 x 380 x 290 mm ; Vnútorné rozmery: 410 x 320 x 220 mm ;
| Určenie: | Skrinka na náradie |
| Materiál prevedenia: | Plast - zmes polymérov so zvýšenou odolnosťou |
| Farba: | Čierny |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Index of Protection: | IP55 |
| Hmotnosť: | 3.42 kg |
| Vonkajšie rozmery: | 450 x 380 x 290 mm |
| Vnútorné rozmery: | 410 x 320 x 220 mm |
| Výrobca / Značka: | Kistenberg |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




