- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Montážna technika
- Ručné náradie
- Súbory náradia a multifunkčné nástroje
- TOOLKIT BIGSTREN-8630 BIGSTREN
TOOLKIT BIGSTREN-8630 BIGSTREN
- Kompletné špecifikácie
TOOLKIT BIGSTREN-8630 BIGSTRENSkladom10,02 EUR8,15 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Rapkáč: 1/4 " ; 1/4" sockets: 14, 13, 12, 11, 10, 9, 8, 7, 6, 5.5, 4.5, 4 mm ; TORX sockets: T40, T30, T25, T20, T15, T10 ; HEX sockets: 8, 7, 6, 5, 4, 3 mm ; Cross sockets: PH1, PH2, PH3, PZ1, PZ2, PZ3 ; Flat sockets: 7, 5.5, 4 mm ; Allen keys: 2.5, 2, 1.5 mm ; 1/4" extensions: 50, 100 mm ; Screwdriver knob: 1/4 " ; Sliding knob: 1/4 " ; Flexible extension: 1/4 " ; Adaptér: HEX / Štvorec ; Articulated adapter: 1/4 " ;
:
| Rapkáč: | 1/4 " |
| 1/4" sockets: | 14, 13, 12, 11, 10, 9, 8, 7, 6, 5.5, 4.5, 4 mm |
| TORX sockets: | T40, T30, T25, T20, T15, T10 |
| HEX sockets: | 8, 7, 6, 5, 4, 3 mm |
| Cross sockets: | PH1, PH2, PH3, PZ1, PZ2, PZ3 |
| Flat sockets: | 7, 5.5, 4 mm |
| Allen keys: | 2.5, 2, 1.5 mm |
| 1/4" extensions: | 50, 100 mm |
| Screwdriver knob: | 1/4 " |
| Sliding knob: | 1/4 " |
| Flexible extension: | 1/4 " |
| Adaptér: | HEX / Štvorec |
| Articulated adapter: | 1/4 " |
:
| Hmotnosť: | 0.953 kg (celkom) |
| Výrobca / Značka: | BIGSTREN |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




