- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Montážna technika
- Objímky
- Objímky
- U-OBJÍMKA CYB-50/M8X120
U-OBJÍMKA CYB-50/M8X120
- Kompletné špecifikácie
U-OBJÍMKA CYB-50/M8X120Skladom1,39 EUR1,13 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
CYB-50/M8X120 je prvok objímky; Priemer stožiaru: max. 50 mm ; Priemer U-objímky: Ø 7 mm ;
| Materiál: | Kov |
| Priemer stožiaru: | max. 50 mm |
| Priemer U-objímky: | Ø 7 mm |
| Dĺžka závitu: | 55 mm |
| Celková dĺžka: | 120 mm |
| Vybrané vlastnosti: | Celé galvanizované |
| Výrobca / Značka: | DELTA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




