- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Montážna technika
- Držiaky
- Úchyty na stenu
- ÚCHYT NA STENU UMA-50R100
ÚCHYT NA STENU UMA-50R100
- Kompletné špecifikácie
ÚCHYT NA STENU UMA-50R100Skladom34,54 EUR28,08 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Materiál: Pozinkovaná oceľ ; Priemer: Ø 50 mm ; Výška: 1030 mm ; Vybrané vlastnosti: Úchyt umožňuje montáž na ploché, naklonené alebo horizontálne povrchy ;
| Materiál: | Pozinkovaná oceľ |
| Priemer: | Ø 50 mm |
| Výška: | 1030 mm |
| Hrúbka trubky: | 2 mm |
| Montáž: | Základňa stožiaru - 2 x Hmoždinky, Podpery - 3 x Hmoždinky |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Hmotnosť: | 4.75 kg |
| Výrobca / Značka: | DELTA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




