- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Montážna technika
- Držiaky
- Úchyty na stenu
- ÚCHYT NA STENU UMI-38L75
ÚCHYT NA STENU UMI-38L75
- Kompletné špecifikácie
ÚCHYT NA STENU UMI-38L75Skladom10,84 EUR8,82 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Materiál: Pozinkovaná oceľ - Pozinkované žiarom ; Priemer rúry: Ø 38 mm ; Výška: 761 mm ; Rozmery základne: 125 x 125 mm ; Vzdialenosti montážnych otvorov: 95 mm ;
| Materiál: | Pozinkovaná oceľ - Pozinkované žiarom |
| Priemer rúry: | Ø 38 mm |
| Výška: | 761 mm |
| Rozmery základne: | 125 x 125 mm |
| Vzdialenosti montážnych otvorov: | 95 mm |
| Montáž: | 4 x Montážne otvory Ø 8 mm |
| Výrobca / Značka: | DELTA |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




