- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Montážna technika
- Držiaky
- Úchyty na stenu
- ÚCHYT NA STENU UMZ-32L20
ÚCHYT NA STENU UMZ-32L20
- Kompletné špecifikácie
ÚCHYT NA STENU UMZ-32L20Skladom5,56 EUR4,52 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Priemer: Ø 32 mm ; Výška: 100 mm ; Vzdialenosť od montážneho povrchu: 200 mm ;
| Materiál: | Kov |
| Priemer: | Ø 32 mm |
| Výška: | 100 mm |
| Vzdialenosť od montážneho povrchu: | 200 mm |
| Montáž: | 2 x Hmoždinky |
| Vybrané vlastnosti: | Celé galvanizované |
| Výrobca / Značka: | DELTA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




