- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Elektroinštalačný materiál
- Zástrčky 230 V
- UHLOVÁ ZÁSTRČKA 3390-02/EPN 250 V 16 A Elektro-Plast
UHLOVÁ ZÁSTRČKA 3390-02/EPN 250 V 16 A Elektro-Plast
- Kompletné špecifikácie
UHLOVÁ ZÁSTRČKA 3390-02/EPN 250 V 16 A Elektro-PlastSkladom2,01 EUR1,64 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Menovité napätie: 250 V / 50 Hz ; Maximálne prúdové zaťaženie: 16 A ; Uzemnenie; Elektrický kábel: max. 3 x 1.5 mm² ; Káblové svorky: skrutkové svorky ; Typ zástrčky: CEE 7/7 (Uni-Schuko) ; Farba: Čierny ;
| Menovité napätie: | 250 V / 50 Hz |
| Maximálne prúdové zaťaženie: | 16 A |
| Uzemnenie: | ![]() |
| Elektrický kábel: | max. 3 x 1.5 mm² |
| Káblové svorky: | skrutkové svorky |
| Typ zástrčky: | CEE 7/7 (Uni-Schuko) |
| Hmotnosť: | 0.034 kg |
| Rozmery: | 70 x 39 x 56 mm |
| Farba: | Čierny |
| Výrobca / Značka: | Elektro-Plast Nasielsk |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





