- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Elektroinštalačný materiál
- Zástrčky 230 V
- UHLOVÁ ZÁSTRČKA LE-50101 230 V 16 A LEGRAND
UHLOVÁ ZÁSTRČKA LE-50101 230 V 16 A LEGRAND
- Kompletné špecifikácie
UHLOVÁ ZÁSTRČKA LE-50101 230 V 16 A LEGRANDSkladom3,72 EUR3,02 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Menovité napätie: 230 V / 50 Hz ; Maximálne prúdové zaťaženie: 16 A ; Uzemnenie; Elektrický kábel: max. 3 x 1.5 mm² ; Káblové svorky: skrutkové svorky ; Typ zástrčky: CEE 7/6 ;
| Menovité napätie: | 230 V / 50 Hz |
| Maximálne prúdové zaťaženie: | 16 A |
| Uzemnenie: | ![]() |
| Elektrický kábel: | max. 3 x 1.5 mm² |
| Káblové svorky: | skrutkové svorky |
| Typ zástrčky: | CEE 7/6 |
| Hmotnosť: | 0.026 kg |
| Rozmery: | Ø 37 x 62 mm |
| Farba: | Biela |
| Výrobca / Značka: | LEGRAND |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





