- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Elektroinštalačný materiál
- Inštalačný materiál
- Kryty káblových žľabov/líšt
- UHLOVÝ KRYT LE-60/8763/HB
UHLOVÝ KRYT LE-60/8763/HB
- Kompletné špecifikácie
UHLOVÝ KRYT LE-60/8763/HBSkladom2,65 EUR2,16 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Použitie: Káblové žľaby/lišty LE-60 ; Dĺžka: 88 mm ; Šírka: 88 mm ; Výška: 18 mm ; Materiál prevedenia: PVC ;
| Použitie: | Káblové žľaby/lišty LE-60 |
| Dĺžka: | 88 mm |
| Šírka: | 88 mm |
| Výška: | 18 mm |
| Materiál prevedenia: | PVC |
| Farba: | Biela |
| Prevádzková teplota: | -5 °C ... 60 °C |
| Hmotnosť: | 0.019 kg |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




