- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Elektroinštalačný materiál
- Zásuvky 230 V
- Napájacie adaptéry, cestovné adaptéry EÚ, UK, USA, AU
- UNIVERZÁLNY SIEŤOVÝ ADAPTÉR S USB ZDROJOM NAPÁJANIA P1120ABK01 UNITEK
UNIVERZÁLNY SIEŤOVÝ ADAPTÉR S USB ZDROJOM NAPÁJANIA P1120ABK01 UNITEK
- Kompletné špecifikácie
UNIVERZÁLNY SIEŤOVÝ ADAPTÉR S USB ZDROJOM NAPÁJANIA P1120ABK01 UNITEKSkladom12,22 EUR9,94 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Napätie: 100 ... 250 V AC ; Max. prúd: 6 A ; Farba: Čierny ;
| Konektor: | |
| Zásuvka: | |
| Napätie: | 100 ... 250 V AC |
| Max. prúd: | 6 A |
| Maximálne celkové zaťaženie: | |
| Ochranná clona: | ![]() |
| Uzemnenie: | ![]() |
| Výstup: | 5 V / 3 A , 9 V / 2.22 A , 12 V / 1.67 A , max. 20 W ; 5 V / 3 A , 9 V / 2 A , 12 V / 1.5 A , max. 18 W ; |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Ochrany: | |
| Farba: | Čierny |
| Materiál prevedenia: | Plast |
| Hmotnosť: | 0.12 kg |
| Rozmery: | 77 x 50 x 39 mm |
| Výrobca / Značka: | UNITEK |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





