- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Elektroinštalačný materiál
- Zásuvky 230 V
- Napájacie adaptéry, cestovné adaptéry EÚ, UK, USA, AU
- UNIVERZÁLNY SIEŤOVÝ ADAPTÉR S USB ZDROJOM NAPÁJANIA P1122ABK01 GaN UNITEK
UNIVERZÁLNY SIEŤOVÝ ADAPTÉR S USB ZDROJOM NAPÁJANIA P1122ABK01 GaN UNITEK
- Kompletné špecifikácie
UNIVERZÁLNY SIEŤOVÝ ADAPTÉR S USB ZDROJOM NAPÁJANIA P1122ABK01 GaN UNITEKSkladom36,23 EUR29,46 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Napätie: 100 ... 250 V AC ; Max. prúd: 10 A ; Farba: Čierny ;
| Konektor: | |
| Zásuvka: | |
| Napätie: | 100 ... 250 V AC |
| Max. prúd: | 10 A |
| Maximálne celkové zaťaženie: | |
| Ochranná clona: | ![]() |
| Uzemnenie: | ![]() |
| Výstup: | 5 V / 3 A , 9 V / 3 A , 12 V / 3 A , 15 V / 3 A , 20 V / 3.25 A , max. 65 W ; 5 V / 3 A , 9 V / 3 A , 12 V / 3 A , 20 V / 2.25 A , max. 45 W |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Ochrany: | |
| Farba: | Čierny |
| Materiál prevedenia: | Plast |
| Hmotnosť: | 0.208 kg |
| Rozmery: | 77 x 56 x 54 mm |
| Výrobca / Značka: | UNITEK |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






