- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Elektroinštalačný materiál
- Zásuvky 230 V
- Napájacie adaptéry, cestovné adaptéry EÚ, UK, USA, AU
- UNIVERZÁLNY SIEŤOVÝ ADAPTÉR S USB ZDROJOM NAPÁJANIA TA-6 Virone
UNIVERZÁLNY SIEŤOVÝ ADAPTÉR S USB ZDROJOM NAPÁJANIA TA-6 Virone
- Kompletné špecifikácie
UNIVERZÁLNY SIEŤOVÝ ADAPTÉR S USB ZDROJOM NAPÁJANIA TA-6 VironeSkladom20,45 EUR16,63 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Napätie: 100 ... 240 V AC ; Max. prúd: 8 A ; Vybrané vlastnosti: 2 x Port USB-A 5 V / 2.4 A, Farba : Čierny ;
| Konektor: | |
| Zásuvka: | |
| Napätie: | 100 ... 240 V AC |
| Max. prúd: | 8 A |
| Maximálne celkové zaťaženie: | |
| Ochranná clona: | ![]() |
| Uzemnenie: | ![]() |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Materiál prevedenia: | Plast |
| Hmotnosť: | 0.124 kg |
| Rozmery: | 55 x 68 x 53 mm |
| Výrobca / Značka: | Virone |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





