- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Pozemná a satelitná televízia
- Zosilňovače
- Distribučné zosilňovače
- VIACPÁSMOVÝ ZOSILŇOVAČ HS-018T TERRA
VIACPÁSMOVÝ ZOSILŇOVAČ HS-018T TERRA
- Kompletné špecifikácie
VIACPÁSMOVÝ ZOSILŇOVAČ HS-018T TERRASkladom47,53 EUR38,64 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Rozsah frekvencie: 88 MHz ... 230 MHz - VHF, 470 MHz ... 694 MHz - UHF ; Maximálna výstupná úroveň IMD3=60 dB DIN45004B: 104 dBµV ;
| Rozsah frekvencie: | 88 MHz ... 230 MHz - VHF , 470 MHz ... 694 MHz - UHF |
| Zosilenie : | 26 dB |
| Počet vstupov/výstupov: | 2 + 1 (1 x test: -20dB) |
| Nastavenie zosilenia: | 0 dB ... -15 dB @ VHF , 0 dB ... -12 dB @ UHF |
| Maximálna výstupná úroveň IMD3=60 dB DIN45004B: | 104 dBµV |
| Pomer S/N: | < 3 dB @ VHF < 3.5 dB @ UHF |
| Napájanie: | 230 V AC |
| Spotreba energie: | ≤ 3.5 W |
| Prevádzková teplota: | -20 °C ... 50 °C |
| Hmotnosť: | 0.33 kg |
| Rozmery: | 133 x 63 x 39 mm |
| Výrobca / Značka: | TERRA |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




