- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Montážna technika
- Inštalačný materiál
- Špirálové a vlnité rúrky
- VLNITÉ POTRUBIE KF-09040/25M Arot 25 m Ø 40 mm KOPOS
VLNITÉ POTRUBIE KF-09040/25M Arot 25 m Ø 40 mm KOPOS
- Kompletné špecifikácie
VLNITÉ POTRUBIE KF-09040/25M Arot 25 m Ø 40 mm KOPOSSkladom38,03 EUR30,92 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Vonkajší priemer: Ø 40 mm ; Priemer vnútra: Ø 32 mm ; Mechanická odolnosť: 450 N ; Vybrané vlastnosti: V strede rúrky sa nachádza ovládač na pretiahnutie (lanko) ;
| Dĺžka: | 25 m |
| Vonkajší priemer: | Ø 40 mm |
| Priemer vnútra: | Ø 32 mm |
| Materiál: | Polyethylene (HDPE) halogen-free |
| Mechanická odolnosť: | 450 N |
| Bezpečnostná trieda: | IP67 when using a sealing ring |
| Farba: | Modrý |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Výrobca / Značka: | KOPOS |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




