- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Montážna technika
- Inštalačný materiál
- Špirálové a vlnité rúrky
- VLNITÉ POTRUBIE KF-09050/25M arot 25 m Ø 50 mm KOPOS
VLNITÉ POTRUBIE KF-09050/25M arot 25 m Ø 50 mm KOPOS
- Kompletné špecifikácie
VLNITÉ POTRUBIE KF-09050/25M arot 25 m Ø 50 mm KOPOSSkladom46,37 EUR37,70 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Vonkajší priemer: Ø 50 mm ; Priemer vnútra: Ø 41 mm ; Mechanická odolnosť: 450 N ; Vybrané vlastnosti: V strede rúrky sa nachádza ovládač na pretiahnutie (lanko) ;
| Dĺžka: | 25 m |
| Vonkajší priemer: | Ø 50 mm |
| Priemer vnútra: | Ø 41 mm |
| Materiál: | Bezhalogénový polyetylén (HDPE) |
| Mechanická odolnosť: | 450 N |
| Bezpečnostná trieda: | IP67 v prípade použitia tesniaceho krúžku |
| Farba: | Modrý |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Výrobca / Značka: | KOPOS |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




