- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Elektroinštalačný materiál
- Inštalačný materiál
- Kryty káblových žľabov/líšt
- VNÚTORNÝ NÁROŽNÍK LE-40/8755/HB
VNÚTORNÝ NÁROŽNÍK LE-40/8755/HB
- Kompletné špecifikácie
VNÚTORNÝ NÁROŽNÍK LE-40/8755/HBSkladom2,25 EUR1,83 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Použitie: Káblové žľaby/lišty LE-40 ; Dĺžka: 48 mm ; Šírka: 48 mm ; Výška: 43 mm ; Materiál prevedenia: PVC ;
| Použitie: | Káblové žľaby/lišty LE-40 |
| Dĺžka: | 48 mm |
| Šírka: | 48 mm |
| Výška: | 43 mm |
| Materiál prevedenia: | PVC |
| Farba: | Biela |
| Prevádzková teplota: | -5 °C ... 60 °C |
| Hmotnosť: | 0.012 kg |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




