- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Elektroinštalačný materiál
- Inštalačný materiál
- Kryty káblových žľabov/líšt
- VNÚTORNÝ NÁROŽNÍK LE-60/8765/HB KOPOS
VNÚTORNÝ NÁROŽNÍK LE-60/8765/HB KOPOS
- Kompletné špecifikácie
VNÚTORNÝ NÁROŽNÍK LE-60/8765/HB KOPOSSkladom2,68 EUR2,18 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Použitie: Káblové žľaby/lišty LE-60 ; Dĺžka: 48 mm ; Šírka: 48 mm ; Výška: 63 mm ; Materiál prevedenia: PVC ;
| Použitie: | Káblové žľaby/lišty LE-60 |
| Dĺžka: | 48 mm |
| Šírka: | 48 mm |
| Výška: | 63 mm |
| Materiál prevedenia: | PVC |
| Farba: | Biela |
| Prevádzková teplota: | -5 °C ... 60 °C |
| Hmotnosť: | 0.016 kg |
| Výrobca / Značka: | KOPOS |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




