- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Napájanie
- Napájanie 12 V
- Vyrovnávacie zdroje 12 V
- Moduly vyrovnávacích adaptérov napájania
- VYROVNÁVACÍ ADAPTÉR PSB-12V20A PULSAR
VYROVNÁVACÍ ADAPTÉR PSB-12V20A PULSAR
- Kompletné špecifikácie
VYROVNÁVACÍ ADAPTÉR PSB-12V20A PULSARSkladom120,08 EUR97,63 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Výstupné napätie: 11 ... 13.8 V DC (vyrovnávacia prevádzka), 9.5 ... 13.8 V DC (práca na batérie) ; Nastavenie výstupného napätia: 13,5 ... 14,4 V ; Maximálne zaťaženie: 20 A (celková) ; Nabíjací prúd batérie: 2 A / 4 A / 8 A ; Výstupný výkon: 276 W ;
| Druh adaptéra: | Impulzový |
| Napájacie napätie: | 200 ... 240 V AC |
| Výstupné napätie: | |
| Nastavenie výstupného napätia: | 13,5 ... 14,4 V |
| Maximálne zaťaženie: | 20 A (celková) |
| Nabíjací prúd batérie: | 2 A / 4 A / 8 A (nastavený prepojkou CHARGE) |
| Výstupný výkon: | 276 W |
| Účinnosť: | 86 % |
| Počet výstupov: | 3 ks. |
| Ochrany: | |
| Vybrané vlastnosti: | Kábel k akumulátoru (súčasť balenia) |
| Prevádzková tep. / Relatívna vlhkosť: | -10 °C ... 40 °C / 20 % ... 90 % |
| Hmotnosť: | 1.19 kg |
| Rozmery: | 237 x 168 x 54 mm |
| Výrobca / Značka: | PULSAR |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




